Opigno course (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Sort by
am: ደርድር
