Opigno course (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Name
gu: નામ

en: True
gu: સાચું

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
