Opigno course (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: True
hr: Istina

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Finished
hr: Završeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Upload a new image
hr: Otpremi novu sliku

en: Asc
hr: Uzlazno
