Opigno course (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Member
th: สมาชิก

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
