Opigno course (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: ,
ug: ،

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Course
ug: دەرس

en: - All -
ug: ھەممىسى
