Opigno course (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: True
ur: صحیح

en: Roles
ur: رولز

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Finished
ur: ختم شد

en: « First
ur: » ابتدائی
