Opigno course (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Finished
af: Voltooi

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
