Opigno course (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: True
cs: Pravda (True)

en: Off
cs: Vypnuto

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Finished
cs: Hotovo

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Upload a new image
cs: Nahrát nový obrázek.

en: Admin
cs: Administrátor

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
