Opigno course (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: True
da: Sandt

en: Off
da: Afbrudt

en: Roles
da: Roller

en: Published
da: Udgivet

en: Success
da: Succes

en: Desc
da: Faldende

en: Anonymous
da: Anonym

en: Provider
da: Udbyder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Finished
da: Færdig

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Member
da: Medlem

en: Upload a new image
da: Upload et nyt billede

en: Admin
da: Administration

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Media browser
da: Mediebrowser

en: Asc
da: Stigende
