Opigno course (8.x-1.4) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
