Opigno course (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: True
nl: Waar

en: Off
nl: Uit

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Success
nl: Succes

en: Desc
nl: Aflopend

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Finished
nl: Voltooid

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Member
nl: Lid

en: Upload a new image
nl: Nieuwe afbeelding uploaden

en: Course
nl: Cursus

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Media browser
nl: Mediabrowser

en: Select image
nl: Afbeelding selecteren

en: Asc
nl: Oplopend

en: Outsider
nl: Buitenstaander

en: Media name
nl: Medianaam

en: Select entities
nl: Entiteiten selecteren

en: Content manager
nl: Contentbeheerder

en: Adds users to groups as members.
nl: Voegt gebruikers aan groepen toe.

en: Statistics manager
nl: Statistiekenbeheerder

en: Super administrator
nl: Super-beheerder

en: User manager
nl: Gebruikersbeheerder

en: Adds opigno module entity to groups .
nl: Voegt Opigno-entiteit 'module' toe aan groepen.

en: Select an existing image
nl: Selecteer een bestaande afbeelding
