Opigno course (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: True
pl: Prawda

en: Off
pl: Wyłączony

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Success
pl: Sukces

en: Desc
pl: Malejąco

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Finished
pl: Ukończono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Upload a new image
pl: Wyślij nowy obraz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: Select image
pl: Wybierz obrazek

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Media name
pl: Nazwa mediów
