Opigno course (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Roles
sr: Улоге

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Finished
sr: Завршено
