Opigno course (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: True
ta: சரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Finished
ta: முடிந்து விட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
