Opigno course (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Published
ast: Espublizáu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Finished
ast: Completáu
