Opigno course (8.x-1.5) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་
