Opigno course (8.x-1.5) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Finished
eo: Finita

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
