Opigno course (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: True
eu: Egiazkoa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Finished
eu: Amaituta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
