Opigno course (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: True
kn: ನಿಜ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Finished
kn: ಮುಗಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Member
kn: ಸದಸ್ಯ
