Opigno course (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: True
ru: Истина

en: Off
ru: Выкл

en: Roles
ru: Роли

en: Published
ru: Опубликовано

en: Success
ru: Успешно

en: Desc
ru: По убыванию

en: Anonymous
ru: Гость

en: Provider
ru: Поставщик

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Finished
ru: Завершено

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Member
ru: Участник

en: Upload a new image
ru: Закачать новое изображение

en: Admin
ru: Администратор

en: Course
ru: Курс

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Media browser
ru: Медиабраузер

en: Select image
ru: Выберите изображение

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Course content
ru: Содержимое курса

en: Activate badge system for this course
ru: Активировать систему значков для этого курса

en: Media name
ru: Название медиа

en: Select entities
ru: Выбрать сущности

en: Content manager
ru: Редактор курсов и упражнений

en: Statistics manager
ru: Управляющий статистикой

en: User manager
ru: Управляющий пользователями

en: Course: Opigno Module Group
ru: Курс: группа модулей

en: Course manager
ru: Менеджер курса
