Opigno course (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
