Opigno course (8.x-1.6) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: True
is: Rétt

en: Off
is: Af

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða

en: Media name
is: Nafn margmiðlunarefnis
