Opigno course (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: True
uk: Істина

en: Off
uk: Вимкнено

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Provider
uk: Постачальник

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Upload a new image
uk: Завантажити нове зображення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Media browser
uk: Медіа-оглядач

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Course content
uk: Вміст курсу

en: Media name
uk: Назва медіа

en: Select entities
uk: Виберіть об'єкти
