Opigno course (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: True
fi: Tosi

en: Off
fi: Pois päältä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Upload a new image
fi: Siirrä uusi kuva

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
