Opigno dashboard (3.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Help
bn: সহায়তা

en: Logo
bn: লোগো

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Request new password
bn: নতুন পাসওয়ার্ডের জন্য আবেদন করুন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
