Opigno dashboard (3.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Version
eo: Versio

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Contact settings
eo: Kontaktaj agordoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
