Opigno dashboard (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Heim

en: Version
is: Útgáva

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Help
is: Hjálp

en: Logo
is: Búmerki

en: Request new password
is: Bið um nýtt loyniorð

en: Contact settings
is: Kontaktsetingar

en: About
is: Um
