Opigno dashboard (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Version
gl: Versión

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: remove
gl: borrar

en: Layout
gl: Disposición

en: Logo
gl: Logotipo

en: Close
gl: Pechar

en: Logout
gl: Saír

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Contact settings
gl: Opcións de contacto

en: Available
gl: Dispoñible

en: About
gl: Información

en: close
gl: pechar

en: Dashboard
gl: Panel de control
