Opigno dashboard (3.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Close
gu: બંધ

en: About
gu: વિશે
