Opigno dashboard (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Version
is: Útgáfa

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: remove
is: fjarlægja

en: Layout
is: Útlit

en: Logo
is: Táknmynd

en: Close
is: Loka

en: Logout
is: Útskrá

en: Request new password
is: Óska eftir nýju lykilorði

en: Contact settings
is: Hafa samband stillingar

en: About
is: Um

en: Last 30 days
is: Síðustu 30 dagar
