Opigno dashboard (3.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Logo
ka: ლოგო

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: Contact settings
ka: კონტენტის პარამეტრები
