Opigno dashboard (3.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Help
ml: സഹായം

en: Logo
ml: ലോഗോ
