Opigno dashboard (3.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
