Opigno dashboard (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Version
nl: Versie

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: remove
nl: verwijderen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Close
nl: Sluiten

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Contact settings
nl: Contactinstellingen

en: Mandatory
nl: Verplicht

en: Available
nl: Beschikbaar

en: 1 new post | @count new posts
nl[0]: 1 nieuw bericht
nl[1]: @count nieuwe berichten

en: About
nl: Over

en: Notification
nl: Melding

en: close
nl: sluiten
