Opigno dashboard (3.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Version
pl: Wersja

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: remove
pl: usuń

en: Layout
pl: Układ

en: Close
pl: Zamknij

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Contact settings
pl: Kontakt

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: Available
pl: Dostępne

en: About
pl: O stronie

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Dashboard settings
pl: Ustawienia kokpitu

en: Last 30 days
pl: Ostatnie 30 dni
