Opigno dashboard (3.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: remove
ar: إزالة

en: Layout
ar: التنسيق

en: Logo
ar: الشعار

en: Close
ar: إغلاق

en: Logout
ar: خروج

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Contact settings
ar: إعدادات الاتصال

en: Mandatory
ar: إجباري

en: Available
ar: متوفّر

en: About
ar: حول

en: close
ar: إغلاق

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
