Opigno dashboard (3.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: remove
da: fjern

en: Close
da: Luk

en: Logout
da: Log ud

en: Request new password
da: Bestil ny adgangskode

en: Contact settings
da: Kontaktindstillinger

en: Mandatory
da: Påkrævet

en: Available
da: Tilgængelig

en: 1 new post | @count new posts
da[0]: 1 nyt indlæg
da[1]: @count nye indlæg

en: About
da: Om

en: Notification
da: Underretning

en: Profile settings
da: Profilindstillinger

en: close
da: luk
