Opigno dashboard (3.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Help
fr: Aide

en: remove
fr: retirer

en: Layout
fr: Mise en page

en: Close
fr: Fermer

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Request new password
fr: Demander un nouveau mot de passe

en: Contact settings
fr: Paramètres de contact

en: Mandatory
fr: Obligatoire

en: Available
fr: Disponible

en: 1 new post | @count new posts
fr[0]: 1 nouveau contenu
fr[1]: @count nouveaux contenus

en: About
fr: À propos

en: Profile settings
fr: Paramètres du profil

en: close
fr: fermer

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Dashboard settings
fr: Paramètres du tableau de bord

en: Last 30 days
fr: 30 derniers jours

en: 1 column
fr: 1 colonne

en: 2 columns
fr: 2 colonnes

en: 3 columns
fr: 3 colonnes
