Opigno dashboard (3.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Version
he: גירסה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: remove
he: הסר

en: Layout
he: פריסה

en: Logo
he: לוגו

en: Close
he: סגירה

en: Logout
he: יציאה

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Contact settings
he: הגדרות קשר

en: Available
he: זמין

en: About
he: אודות

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Dashboard settings
he: הגדרות לוח הבקרה
