Opigno dashboard (3.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: remove
nn: fjern

en: Close
nn: Lukk

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Contact settings
nn: Kontaktinnstillingar

en: Dashboard
nn: Styringspanel
