Opigno dashboard (3.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Request new password
pa: ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ

en: Contact settings
pa: ਸੰਪਰਕ ਸੈਟਿੰਗ
