Opigno dashboard (3.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Home
pt: Início

en: Version
pt: Versão

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Help
pt: Ajuda

en: remove
pt: remover

en: Logo
pt: Logótipo

en: Close
pt: Fechar

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Request new password
pt: Pedir nova senha

en: Contact settings
pt: Configurações de contacto

en: Mandatory
pt: Obrigatório

en: Available
pt: Disponível

en: 1 new post | @count new posts
pt[0]: 1 nova publicação
pt[1]: @count novas publicações

en: About
pt: Sobre

en: Notification
pt: Notificação

en: close
pt: fechar

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: Dashboard settings
pt: Configurações do Painel de controlo

en: Last 30 days
pt: Últimos 30 dias

en: Trends
pt: Tendências

en: User statistics
pt: Estatísticas do Utilizador

en: Last 7 days
pt: Últimos 7 dias

en: Dashboard Blocks
pt: Blocos do Painel de controlo

en: Manage your dashboard
pt: Gerir o seu painel

en: Add blocks by dragging them below into the canvas
pt: Adicione blocos arrastam-do-os para debaixo da tela

en: Default configuration settings
pt: Definições de configuração predefinida

en: Dashboard default settings
pt: Painel de controlo - Definições por defeito

en: Review Opigno
pt: Avaliar Opigno
