Opigno dashboard (3.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Layout
sl: Postavitev

en: Close
sl: Zapri

en: Logout
sl: Odjava

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Contact settings
sl: Nastavitve kontaktnega obrazca

en: About
sl: O modulu

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
