Opigno dashboard (3.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Version
th: รุ่น

en: Save
th: บันทึก

en: remove
th: เอาออก

en: Logo
th: โลโก้

en: Close
th: ปิด

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Contact settings
th: การตั้งค่าข้อมูลการติดต่อ

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
