Opigno dashboard (3.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Version
ur: ورژن

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Help
ur: مدد

en: Logo
ur: لوگو
