Opigno dashboard (3.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Version
ca: Versió

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: remove
ca: elimina

en: Layout
ca: Disposició

en: Logo
ca: Logotip

en: Close
ca: Tanca

en: Logout
ca: Sortir

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Contact settings
ca: Paràmetres de contacte

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: Available
ca: Disponible

en: 1 new post | @count new posts
ca[0]: 1 nou artícle
ca[1]: @count nous artícles

en: About
ca: Detalls

en: Notification
ca: Notificació

en: close
ca: tanca

en: Dashboard
ca: Tauler
