Opigno dashboard (3.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Version
ja: バージョン

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Help
ja: ヘルプ

en: remove
ja: 除去

en: Layout
ja: レイアウト

en: Logo
ja: ロゴ

en: Close
ja: 閉じる

en: Logout
ja: ログアウト

en: Request new password
ja: パスワードの再発行

en: Contact settings
ja: コンタクトの設定

en: Mandatory
ja: 必須

en: Available
ja: 利用可能

en: 1 new post | @count new posts
ja[0]: 1件の新しい投稿
ja[1]: @count件の新しい投稿

en: About
ja: アバウト

en: Notification
ja: 通知

en: close
ja: 閉じる

en: Dashboard
ja: ダッシュボード
