Opigno dashboard (3.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Version
kk: Нұсқа

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Logo
kk: Логотип

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Contact settings
kk: Контактты жөндеу
