Opigno dashboard (3.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Version
km: កំណែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Close
km: បិទ

en: Logout
km: ចេញ

en: Request new password
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Contact settings
km: ​ការ​កំណត់​ទំនាក់​ទំនង

en: About
km: អំពី

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
