Opigno dashboard (3.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: remove
mn: устгах

en: Logo
mn: Лого

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Dashboard settings
mn: Самбарын тохиргоо
